Nevjerovatan meč: Srbija ispustila tri gola prednosti za 120 sekundi na Europskom prvenstvu

0

Kakav meč na startu prvenstva Europe u rukometu.

Srbija je imala sve u svojim rukama, prednost od dva razlike na trideset sekundi prije kraja susreta, ali je na kraju odigrala samo 27:27 (10:11) u utakmici prvog kola šampionata u Njemačkoj.

Prvo poluvreme završeno je sa prednošću "ribara" od 11:10, ali su blistali golmani. Halgrimson je imao 18, a Milosavljev dvije odbrane manje.

Puljić se javio iza ponoći: 'Kukaju u Beogradu kako je cijeli zapadni svijet ustao protiv Srbije'

Dvije minute prije kraja bilo je 27:24 za Srbiju. I onda potor. 120 sekundi mraka, tri gola Islanda i na kraju remi - 27:27.

Najbolji strijelac u redovima Srbije bio je Dragan Pešmalbek sa pet golova, Petar Đorđić je dao četiri, po tri su dali Bogdan Radivojević i Lazar Kukić.

Kod Islanđana, napadački je prednjačio Mar Elison sa sedam golova, a najbolje ga je pratio Bjern Gudjonson sa šest golova.