Veliki uspjeh: Taekwondo klub Sarajevo osvojio četiri medalje!

/ Katarina Kraišnik na postolju!
Na upravo završenom međunarodnom taekwondo turniru “Dalmacija Cup 2017“ održanom u Splitu u organizaciji taekwondo kluba Marjan, nastupilo je 549 takmičara u konkurenciji kadeta i juniora.

Taekwondo klub Sarajevo je nastupio sa šest takmičara i u izuzetno jakoj konkurenciji uspio osvojiti četiri medalje i to dvije zlatne, jednu srebrnu i jednu bronzanu medalju!

Najviše je pokazala Katarina Kraišnik koja je u kadetskoj “A“ konkurenciji -47 kg “pomela“ protivnice i nakon četiri pobjede uspjela osvojiti zlatnu medalju.

Zlatnu medalju je osvojio i Timur Subašić u kadetima “B“ dok je Emin Muftić osvojio srebrnu medalju.

Junior Erol Nući je osvojio bronzanu medalju. Bez plasmana su ostali Ada Avdagić i Namik Kurić koji su eliminisani u prvom kolu.

Takmičare je uspješno na ovom turniru vodila naša seniorka Fatima Bjelić.