Ukrajina pregazila Srbiju i izbacila je sa Evropskog prvenstva!

1

Futsal reprezentacija Ukrajine deklasirala je Srbiju u današnjoj utakmici drugog kola Evropskog prvenstva koje se igra u Nizozemskoj.

Mrežu srbijanske selekcije već u drugoj minuti načeo je Zvarych, da bi zatim autogolom Vasića te pogocima Abakshyna i Cherniavskog prvo poluvrijeme bilo zaključeno rezultatom 4:0.

Nakon odmora Zvarych je još jednom poentirao, a zatim je mrežu tresao i Korsun, piše Scsport.

Koncert Sarajevske filharmonije: Publiku očarala njemačka violinistica Mira Foron

Poraz Srbije ublažio je Tomić minut prije kraja, za konačnih 6:1.

S ovim porazom, Srbiji je ostale tek teoretska šansa za plasman u četvrtfinale jer ima i poraz od Portugala u prvom kolu.

Podsjećamo, jučer je fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine odigrala svoj prvi meč na nekom velikom takmičenju. Doživjeli smo poraz od selekcije Španije rezultatom 5:1, a priliku za popravni imat ćemo u duelu sa Gruzijom.

Taj je meč na rasporedu u srijedu od 17:30, a u istom terminu ćemo igrati i protiv Azerbejdžana tri dana kasnije.