Reakcije iz Orke: Klub Lane Pudar objavio fotografiju i poslao važnu poruku

0

Najbolja bosanskohercegovačka plivačica Lana Pudar osvojila je bronzanu medalju i postavila juniorski rekord u disciplini 200 metara delfin na Evropskom prvenstvu u malim bazenima u rumunskom Otopeniju.

Pudar je osvojila treće mjesto s vremenom 2:04.55. Zlatna medlja pripala je Nijemici Angelini Kohler koja je ostvarila vrijeme 2:03.30, dok je srebro osvojila danska takmičarka Helena Rosendal Bach s vremenom 2:03.86.

Nakon velikog uspjeha na društvenim mrežama oglasili su se iz Plivačkog kluba Orka.

Supruga Denisa Bećirovića ponovo oduševila na prijemu Dana nezavisnosti BiH

"Vjeruj u svoje snove", napisali su uz fotografiju na kojoj uz Lana poziraju i njeni treneri.

Podsjetimo, Pudar će na ovom prvenstvu nastupiti i u disciplini 100 metara delfin, a kvalifikacije su zakazane za sutra.