Ponosni otac Lane Pudar nakon osvojene medalje: "Bravo oko moje"

0
Print Screen / Velibor i Lana Pudar

Sjajna Mostarka, Lana Pudar osvojila je treće mjesto u disciplini 100 metara leptir na Svjetskom kupu u ruskom Kazanju.

Ona je u finalu za bronzu isplivala vrijeme 57.39 sekundi.

Nakon novog uspjeha Lane, oglasio se njen otac Velibor, nekadašnji poznati bh. golman, koji je na Instagramu objavio fotografije Lane sa medaljom, uz riječi:

Zanimljiva anketa na Redditu: 'Postoje li etnički Srbi u Bosni i Hercegovini koji je zaista vole?'

"Treće mjesto, bronza, Svjetski plivački kup. Bravo oko moje", napisao je ponosni otac.

Podsjetimo, Lana Pudar jučer je osvojila šesto mjesto u finalu na 50 metara delfin i postavila novi državni rekord.

Dan ranije je otplivala svoje prvo finale na Svjetskom kupu, gdje je u disciplini 200 metara delfin osvojila četvrto mjesto.

Naša Lana ostvarila je historijski uspjeh za Bosnu i Hercegovinu. Kako je izgledala dodjela medalje, možete pogledati OVDJE.