Pogledajte kako je sjajna Lana Pudar osvojila novu medalju za Bosnu i Hercegovinu

2
PrtScr / Lana Pudar

Nakon što je osvojila srebro u disciplini 200 metara delfin, sjajna Lana Pudar osvojila je titulu viceprvakinje Evrope i u disciplini 50 metara delfin!

U finalu Evropskog prvenstva za juniore u Rimu pobjedu je ostvarila Ruskinja Daria Klepikova (vrijeme 26,16), a bh. plivačica je završila na drugom mjestu (26,29).

Bronza u disciplini 50 metara delfin je pripala Belgijanki Roos Vanotterdijk.

Novi podvig naše Lane Pudar svakako će predstavljati dodatni vjetar u leđa pred njen nastup na Olimpijskim igrama u Tokiju.