Plivači Sport time uspješno uplivali u novu sezonu

0

Takmičari Plivačkog kluba Sport time uspješno su počeli novu sezonu. Na Olimpijskom bazenu "Otoka" u Sarajevu ovog vikenda održan je 7. međunarodni miting "Šarks kup 2023".

Na takmičenju je učestvovalo 367 takmičara, od čega je 202 u muškoj i 164 u ženskoj konkurenciji.

Plivači Sport time osvojili su osam zlatnih medalja, 14 srebrnih i deset bronzanih.

Dva muškarca pretukla policajca prilikom hapšeja: Jedan uspio pobjeći

"Najmlađe kategorije našeg kluba zauzeli su odlično ekipno drugo mjesto mjesto, a Uma Avdić proglašena je najboljom plivačicom u svojoj "D" kategoriji. Čestitamo našoj maloj raji na odličnom plivanju i želimo im dobre rezultate i u nastavku sezone", saopšteno je iz Plivačkog kluba Sport time.

Zlatne medalje osvojili su: Veljko Marković, Jan Radenović, Uma Avdić i Tesnim Maksumić u četiri discipline.

U novu sezonu smo uplivali sa 8 zlatnih medalja, 14 srebrnih medalja i 10 bronzanih medalja. Na međunarodnom plivačkom...