Organizovan sjajan doček u Petoj osnovnoj školi Ilidža za zlatnog Ismaila Barlova

0

Prijatelji iz škole priredili nevjerovatan doček Ismailu Barlovu nakon što je osvojio zlatnu medalju na Evropskom seniorskom prvenstvu u paraplivanju.

Trinaestogodišnji reprezentativac Bosne i Hercegovine historijski rezultat ostvario je u portugalskoj Madeiri u disciplini 50 metara prsno. Do titule prvaka Evrope u finalu je stigao sa rezultatom 1:01:15.

Tim povodom priređen mu je poseban doček u Petoj osnovnoj školi Ilidža.

Tokom jutarnje kafe, kofein u krv uđe za 10 minuta: Evo šta se događa sa tijelom kasnije

"Na završenom Evropskom prvenstvu u paraplivanju koje je održano u portugalskoj Madeiri, naš Ismail Barlov osvojio je zlatnu medalju u disciplini 50 metara prsno.

Danas smo priredili svečani doček našem šampionu!

Ismaile, ti si ponos naše države i sretni smo što si naš", napisali su na Facebook stranici Pete osnovne škole Ilidža.