Oglasila se majka Lane Pudar na Facebooku i objavila lijepe vijesti

2

Sjajna bh. plivačica Lana Pudar nakon sjanih rezultata ove sezone završila je učešće na Zimskom prvenstvu Bosne i Hercegovine u plivanju za 2023. godinu.

Lanina majka, Nada Pudar, oglasila se putem Facebook naloga o rezultatima naše najbolje plivačice.

Njenu objavu prenosimu u cijelosti:

Poznati meteorolog objavio prognozu za naredne dane: 'Slijedi nam novi veliki preokret'

"Završeno je Zimsko prvenstvo Bosne i Hercegovine u plivanju za 2023.godinu.

Lana Pudar je ovo državno prvenstvo odradila iz punog trenažnog procesa i zabilježila za ovaj period godine odlične rezultate.

Lana Pudar

Apsolutna prvakinja države postala je u disciplinama 50 delfin, 50 kraul, 200 kraul, 100 delfin i 100 kraul, te viceprvak u disciplini 400 kraul.

U narednom periodu pred Lanom su vrlo jaki treninzi i pripreme za najjača svjetska takmičenja koja je očekuju početkom sedmog mjeseca", objavila je Nada Pudar na svom Facebook profilu.

Lana Pudar osvojila četiri zlatne medalje na mitingu u Zagrebu

Podsjetimo, Lana je u Zagrebu ubilježila nastup u četiri discipline, 50, 100, 200 metara delfin i u disciplini 100 metara slobodno, gdje je osvojila četiri prva mjesta, osvojivši pehar za najbolju plivačicu mitinga u svojoj kategoriji.