Lani Pudar uručena zlatna medalja u Beogradu: Pogledajte kako je dočekana himna Bosne i Hercegovine

4

Najbolja bosanskohercegovačka plivačica Lana Pudar je postala juniorska europska prvakinja u disciplini 100 metara delfin.

Lana Pudar je osvojila prvo mjesto na juniorskom europskom prvenstvu koje se održava u Beogradu.

Nakon što je osvojila prvo mjesto, uslijedila je ceremonija dodjele medalja. Kao što je to običaj, u čast osobe koja je osvojila zlato pušta se himna zemlje koju predstavlja.

Srbijanski analitičar o Konakoviću: Taj nespretni centar dao je legitimitet Vučiću

Tako je, dok je naša Sirena stajala na najvišem podiju, puštena himna Bosne i Hercegovine.

Lana Pudar je ostvarila vrijeme 56,95 sekundi i tako postavila rekord Bosne i Hercegovine u disciplini 100 metara delfin.