Lana Pudar osvojila peto mjesto na Mediteranskim igrama

0

Naša najbolja sportašica Lana Pudar u finalnoj utrci na 50 metara delfin na Mediteranskim igrama u Alžiru osvojila je peto mjesto.

Ostvarila je vrijeme 26.77.

Lana Pudar sinoć je osvojila zlatnu medalju u finalu u disciplini 200 metara delfin.

Vlada FBiH: Prije godinu dana dočekala nas blokada i kriza, ovo smo uradili do sada

Na ovom prvenstvu će također nastupiti i u disciplinama 100 metara delfin.

Lana će na Mediteranskim igrama u Alžiru nastupiti još u disciplini 100 metara delfin, a takmičenje je na programu u ponedjeljak.

Podsjetimo, Pudar je prošle godine osvojila bronzanu medalju na Svjetskom prvenstvu u malim bazenima u disciplini 200 metara delfin, dok je na juniorskom Evropskom prvenstvu u Rimu osvojila zlato na 100 metara delfin te srebra na 200 i 50 metara u istoj disciplini.