Kakva šteta! Lana Pudar se nije uspjela plasirati u finale Svjetskog prvenstva

5

Najbolja bosanskohercegovačka plivačica Lana Pudar nije se uspjela plasirati u finale Svjetskog prvenstva u plivanju koje se održava u Japanu.

Lana Pudar je završila na petom mjestu u svojoj kvalifikacionoj grupi, a četvrto mjesto joj je 'pobjeglo' za samo pet stotinki. Naša Sirena je imala vrijeme od 57.34

Nažalost, i plivačice iz druge grupe su bile brže od naše predstavnice, te se nije uspjela kvalifikovati u finale.

Srbijanski analitičar o Konakoviću: Taj nespretni centar dao je legitimitet Vučiću

Još je očekuje nastup u disciplini 200 metara delfin, koja će početi s kvalifikacionim trkama u noći s utorka, 25. jula, na srijedu, 26. jula.

Treba podsjetiti i da je Lana Pudar nedavno završila Europsko juniorsko prvenstvo u Beogradu, gdje je osvojila zlatne medalje u sve tri discipline u kojima je nastupala.