Zvijezda 09 slavi prvu pobjedu ove sezone, pred sami kraj savladali Slogu

0

Zvijezda 09 je uspjela ostvariti veliku pobjedu u 4. kolu Premijer lige BiH, u povratničkoj sezoni u elitni rang našeg fudbala.

Sa 1:0 je tim iz Etno sela Stanišići pobijedio dobojsku Slogu Meridian, a čovjek odluke bio je Emanullah Blažević.

Pogodio je u 86. minuti.

Obrisan Instagram profil Jelene Karleuše: Crnogorci tvrde - 'Nismo botovi, pravi smo ljudi'

Tako je Zvijezda 09 osvojila prve bodove u povratničkoj sezoni u elitnom rangu bh. fudbala, nakon tri poraza u prva tri meča. Sloga je trenutno također na tri osvojena boda.

Domaći su diktirali tempo igre u uvodnim minutama, ali na uzbuđenja se čekalo jako dugo.

Tek sredinom prvog poluvremena gosti su prijetili nakon kornera, ali golman Zvijezde 09 Jelovac bio je siguran.

Zbog ovoga se plaća ulaznica: Fantastičan meč Premijer lige BiH, viđeno sedam golova

U 37. minuti je Redžić šutirao s distance, ali još jednom je dobro postavljen Jelovac.

Prvu priliku u nastavku imali su domaći. Godswil je šutirao, a Šćekić zaustavio taj pokušaj. Potom Siniša Dujaković šutira preko gola.

U 63. minuti Šipovc izlazi sam pred Jelovca, ali sjajno brani golman Zvijezde 09 i spašava svoj gol i tim, piše SCsport.

Nakon toga Dujaković prijeti za domaće, ali ostaje rezultat nepromijenjen.

U 77. minuti je Godswill mogao postati heroj domaćina, ali poslao je loptu tik pored stative. U 84. minuti Danonski trese prečku gostiju, za koje dva minuta poslije nije bilo spasa.