Zvijezda 09 i dalje bez pobjede i poraza: Četiri gola i remi u Gabeli

Novi premijerligaš - Zvijezda 09 još uvijek nema pobjedu, ali ni poraz u svojoj debitantskoj sezoni u Premijer ligi Bosne i Hercegovine.

Novi premijerligaš gostovao je u trećem kolu kod GOŠK-a iz Gabele i upisao treći remi. Zanimljivo je i to da je u prvom kolu na gostovanju kod Mladosti bilo 0:0, u prošlom kolu 1:1 sa Slobodom i sada 2:2 na gostovanju u Gabeli.

Gosti su poveli u 18. minuti preko Luke Asentića, ali je već u narednom napadu rezultat izjednačio Mirsad Ramić. Novo vodstvo gostima donio je Amer Osmanagić u 37. minuti, a šest minuta kasnije konačnih 2:2 postavio je Raguž.

Danas još igraju Sloboda i Sarajevo (19), Široki Brijeg i Čelik (20:30), te u derbiju kola Željezničar i Zrinski (21).