Zrinjski slavio na Grbavici: Bilbiju ni odbrana Želje nije mogla zaustaviti

4

Nogometaši Zrinjskog i na Grbavici su potvrdili ono što smo znali i ranije - da su najbolji tim u ovom trenutku u Bosni i Hercegovini.

Tim iz Mostara je večeras nadigrao Željezničar sa 2:1, a Nemanja Bilbija potvrdio da ga ni odbrana Plavih ne može zaustaviti.

Navijači nisu zauzeli mjesta na stadionu, Zrinjski je poveo. Igrala se druga minuta kada je Janković postigao gol. Nakon auta Savić je glavom loptu prebacio do Jankovića, a vezista Zrinjskog iz blizine lako matirao Bendera.

Postupak protiv sutkinje Lejle Numanović iz Gradačca zbog prepisivanja dijelova iz druge odluke

Opasan napad Zrinjskog zapisali smo i u šestoj minuti - Blažević u posljednji čas izbio loptu nakon pasa Bilbije u peterac.

U 19. minuti nova šansa za goste - Kosorić je u poljednjem trenutku sa gol-linije uspio spasiti gol.

Prvu bolju akciju domaćina bilježimo nakon pola sata - sjajno je prošao Blažević, predbriblao je nekoliko igrača Zrinjskog, ali njegov udarac je zatim odbranio Čondrić.

Na poluvriijeme se otišlo pri vodstvo Zrinjskog od 1:0.

Detalji s utakmice Željezničar - Zrinjski - undefined

U nastavku ponovo napadi Zrinjskog. U 54. minuti sjajno je pokušao Bilbija iz slobodnjaka, no odbranio je to Bender.

Igrala se 64. minuta kada je Zirnjski poveo sa 2:0. Strijelac je bio Nemanja Bilbija.

Subašić je smanjio na 1:2, prethodno je Beća lijepo promiješao odbranu Plemića.

Do kraja rezultat se nije mijenjao - ostalo je 2:1 za Zrinjski i potvrda dominacije u BiH.