Poluvrijeme u Jeonjuu: Višća s dva gola doveo Zmajeve u vodstvo od 2:1

Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine trenutno u Jeonju igra prijateljski susret protiv Južne Koreje. Na poluvremenu je rezultat 2:1.

BiH je poveo u 28. minuti, Eldar Ćivić je ubacio loptu sa lijeve strane, ona je preskočila Džeku i došla do Višće koji je pogodio za vodstvo Zmajeva.

Gosti su uzvratili dvije minute kasnije.  Sjajno je Hwang uposlio Leea koji se oslobodio Šunjića i lobovao Šehića za 1:1.

">

Kada se očekivao kraj prvog poluvremena fantastičnu loptu Duljevića je iskoristio ponovo Višća, koji je odličnim udarcem pogodio za novo vodstvo Zmajeva.

U prvih 45 minuta naši su igrali dobro. Osim dva  gola imali smo nekoliko povoljnih prilika, što sve garantira da ćemo gostovanje u Južnoj Koreji bez obzira na rezultat smatrati uspješnim.