Zmajevi napuštaju Kanadu i sele u Ameriku: Poznato s kim i kada igramo naredni meč na Mundijalu
Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine remizirala je s Kanadom u susretu prvog kola grupe B Svjetskog prvenstva, kojem su zajednički domaćini Kanada, Meksiko i Sjedinjene Američke Države.
Krajnji rezultat je glasio 1:1.
Naš tim je došao u vodstvo u 21. minuti golom Jove Lukića, a Larin je u 78. minuti izjednačio na 1:1.
Kratka poruka Džeke nakon remija s Kanadom: Napisao je samo dvije riječi
Zmajevi uskoro napuštaju Kanadu - slijedi put prema Salt Lake Cityju.
To će biti nova baza Zmajeva do kraja nastupa na Mundijalu.
Narednu utakmicu Bosna i Hercegovina igra četvrtak, 18. juna, u Los Angelesu protiv Švicarske. Ponovo s početkom u 21 sat po centralnoevropskom vremenu.
Mundijal 2026 | Meč u Torontu na Svjetskom prvenstvu: Kanada - BiH 1:1, Zmajevima bod na startu
Švicarska svoj prvi duel u grupi igra u subotu, 13. juna, s Katarom (21 sat).
Kompletan izvještaj sa utakmice u Torontu pogledajte na linku OVDJE, a dešavanja iz minuta u minutu na linku OVDJE.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.