Zmaj u životnoj formi: Ermedin Demirović asistirao za pobjedu protiv bivšeg kluba

1

Ermedin Demirović (25) nastavio je sa sjajnim ovosezonskim igrama u Bundesligi.

Bh. reprezentativni napadač bio je asistent kod pobjedničkog gola Augsburga u duelu protiv svog bivšeg kluba Freiburga.

Augsburg je slavio s 2:1, a Demirović je namjestio odlučujući gol Arneu Engelsu u 81. minuti. Njegovu asistenciju pogledajte OVDJE.

Srbijanski analitičar o Konakoviću: Taj nespretni centar dao je legitimitet Vučiću

Prethodno je Felix Uduokhai u 72. minuti poravnao rezultat, anuliravši prednost gostiju, za koje je u 9. minuti iz penala pogodio Vincenzo Grifo.

Demiroviću je večerašnja asistencija bila sedma ove sezone, u kojoj je zabio i 12 golova.

Augsburg je trenutno 11. na tabeli s 26 osvojenih bodova.