Zmaj briljirao protiv prvaka: Ermedin Demirović zabio dva gola Bayern Munchenu

0

Bh. reprezentativac Ermedin Demirović (25) nastavio je 'rešetati' mreže u Bundesligi, nakon što je danas bio dvostruki strijelac za svoj Augsburg u meču 19. kola protiv Bayern Munchena (2:3).

Naš napadač je prvo pogodio glavom za 1:2 u 52. minuti susreta, nakon što mu je asistirao Kevin Mbabu.

Gol Demirovića za 1:2 pogledajte OVDJE.

Cijene u Neumu veće za 10-15 posto, trenutna popunjenost hotela na 70 posto

Potom je u 94. minuti uspješno realizovao penal koji je prethodno izborio i ublažio poraz svog tima. Gol za 2:3 pogledajte OVDJE.

Golove za goste postigli su Aleksandar Pavlović (19') i Alphonso Davies (45+5') i Harry Kane (58').

Demirović je s današnja dva gola došao do učinka od 10 bundesligaških pogodaka ove sezone.

Njegov Augsburg trenutno je 12. na tabeli s 21 bodom.