Željezničar poražen od DAC-a u prijateljskom susretu

Fudbalski klub Željezničar danas je u prijateljskoj utakmici u Antaliji odmjerio snage sa slovačkim predstavnikom DAC 1904. Slavili su Slovaci rezultatom 3:2.

Plavi su poveli u četvrtoj minuti susreta, a pogodak je postigao Denis Žerić. Slovaci su izjednačili u 18. minuti utakmice, a pogodio je Ronald Černak.

Željezničar je na odmor otišao s vodstvom. Igrala se 36. minuta susreta kada je Sinan Ramović uposlio Voju Ubiparipa koji matira golmana slovačke ekipe.

U 62. minuti DAC je izjednačio, a pogodio je Davis. Slovačka ekipa do pobjede je došla u 85. minuti susreta.