Završnica desetog kola: Mladost u Doboju deklasirala ekipu Čelika

Fena
Nogometaši Mladosti iz Doboja kod Kaknja savladali su ekipu Čelika s 4:0 u posljednjem meču desetog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Mladost je na taj način prekinula niz od tri kola bez pobjede i ''popela'' se na peto mjesto ligaške tabele.

Prvi gol za domaći sastav postigao je Abid Mujagić već u 9. minutu utakmice, dok je na 2:0 povisio Filip Arežina u samom finišu poluvremena

U drugom dijelu meča nastavljena je dominacija Mladosti koja do novog pogotka dolazi u 57. minutu, a strijelac je bio Aladin Isaković. Konačan rezultat utakmice u 66. minutu postavio je Anes Vazda.

Na ovaj način završeno je deseto kolo Premijer lige BiH, u kojem smo gledali brojna iznenađenja, od kojih su posebno zanimljiva bila ona s Grbavice i Koševa, gdje su gosti uspjeli odnijeti bodove slavnim sarajevskim klubovima.