Zaria srušila veliko vodstvo Sarajeva: Zaginailov pogodio za 2:1

Nakon velikog vodstva iz prvog poluvremena, nogometaši Bordo tima nešto su bojažljivije ušli u drugo poluvrijeme te ih je to koštalo ranog pogotka.

Samo 15 minuta nastavka bilo je dovoljno da se gosti iz Moldavije organiziraju, te postignu pogodak koji je dvomeč postavio na sam početak, u kojem se oba tima bore za prednost.

Strijelac je u 60. minuti susreta bio Zaginailov, koji je zatresao mrežu domaćih i time poništio njihovu veliku prednost. S obzirom da je i u prvoj utakmic rezultat bio 2:1, ukoliko ne bude promjena do kraja, na Koševu bismo mogli gledati produžetke.