Varnice u Istanbulu: Džeko se sukobio s Icardijem, saigrači ih razdvajali

0

Fenerbahce i Galatasaray trenutno igraju najveći turski derbi, a rezultat nakon prvih 45 minuta je 0:0.

Iako nije bilo golova, bilo je zanimljivih situacija, a u centru pažnje u nekoliko navrata našao se i bh. napadač Edin Džeko (37).

Džeko je imao jedan duel u 17. minuti kada je poslije udarca Victora Nelssona završio na travi, zbog čega je žustro reagovao prema sudiji.

Mozgalica: Šta je pogrešno na ovoj slici?

Potom je sedam minuta kasnije ušao u verbalni konflikt s napadačem Galatasaraja Maurom Icardijem.

Dijamant je napravio faul, a onda se ljutio što njemu nije sviran u istoj akciji, nakon čega je Icardi imao šta da mu kaže. Ostali igrači su se uključili i spriječili fizički sukob.

Sukob Džeke i Icardija pogledajte OVDJE.

Inače, Džeko i Icardi su prvi strijelci turskog šampionata s po 12 golova.