Otkrivena šokantna priča: 'Valverde je na treningu udario i Modrića. On je opasan tip'
Real Madrid potresa nezapamćena kriza nakon što je došlo do tučnjave između Aureliena Tchouamenija i Fedea Valverdea.
Kako javljaju španski mediji, Francuz je nokautirao Valverdea do te mjere da će Urugvajac zbog povredu lica propustiti El Clasico u Barceloni, koji se igra u nedjelju, 10. maja.
Kulminacija je to toksične atmosfere koja sedmicama vlada u Realu i koja bi mogla rezultatirati raspadom svlačionice.
Poznati meteorolog najavio promjenu vremena: Stiže novo zahlađenje?
Kako to obično biva, u ovakvim situacijama vade se i 'kosturi iz ormara' pa je tako Inaki Angulo, najpraćeniji YouTuber koji navija za Real, otkrio nove šokantne detalje.
"Valverdeovi problemi sežu daleko u prošlost. Prošle godine je udario Luku Modrića na treningu. Govorimo o opasnom tipu, nesposobnom za život u društvu", ispričao je Angulo.
Njegove izjave izazvale su reakcije Valverdeove supruge koja je na društvenim mrežama podijelila fotografiju s igračem Reala. On nosi kapu koja prekriva šavove od Tchouamenijeva napada, a Mina Bonino je u opširnom postu obranila svog supruga.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.