Uživo: FT Velež - Elfsborg 1:4

0
A. L.

Velež i Elfsborg večeras na Grbavici igraju revanš susret 3. pretkola Konferencijske lige, a isti možete pratiti u live tekstualnom prijenosu na portalu Radiosarajevo.ba.

Podsjetimo, u prvom meču bilo je 1:1 i večerašnja utakmica odlučivat će o tome koji tim će u play off.

Pobjednika meča u sljedećem kolu čeka nizozemski Feyenoord.

94'

Kraj meča na Grbavici.

90'

Čak četiri minute sudijske nadoknade.

90'

Crveni karton za Georgijevića jer je udario glavom jednog od protivničkih igrača.

88'

Čekamo posljednji sudijski zvižduk.

85'

Pet minuta do kraja.

81'

GOOOOOL. Georgijević vrlo lijepo pogađa za 1:4. Bravo, Rođeni!

77'

Pokušaj Šveđana, ali Bogdanović sjajno brani.

71'

Bez dešavanja u ovim momentima.

61'

Feđa Dudić je izvršio četiri izmjene. Georgijević, Zvonić, Cvijanović i Vehabović su na terenu.

52'

GOL. Odbranio je Bogdanović, ali lopta dolazi do Fricka koji pogađa za 0:4. Nevjerovatno.

50'

Penal za goste. Isić je dobio žuti karton. Katastrofalna večer za njega.

47'

GOL. Elfsborg na samom početku drugog poluvremena dolazi do trećeg gola. Pogodio je Okkels nakon nove greške posljednje linije Veleža.

45'

Kraj prvog dijela. Malo je reći da Elfsborg nepravedno vodi, ali to je fudbal...

43'

Sada pokušava i Ćosić, ali lopta jednostavno neće u gol.

42'

Stopostotna šansa za Velež. Radovac je ubacio, Zajmović glavom preko gola. Nevjerovatno. Zaslužio je Velež makar jedan gol.

40'

Slaviša Radoviiiić! Kakav pokušaj sa preko 20 metara, ali brani golman Elfsborga.

37'

Mirniji period meča.

32'

Opsada gola Elfsborga. Sada sjasjan napad Veleža po lijevoj strani, ali gosti u posljednji čas izbacuju loptu.

27

Novi sjajan napad Rođenih po desnoj strani. Velika panika u posljednjoj liniji Elfsborga, na kraju samo korner.

24'

Velež je sada imao dobar napad po desnoj stran, ali lopta ne dolazi do Ćosića.

17'

Kakva dva šoka za Rođene. Zaista nevjerovatno.

16'

GOL. 0:2 za Elfsborg. Okkels je pobjegao sa oko 20 metara i to nakon što je pobjegao Ovčini.

15'

Anđušić je izveo prekid iz opasne situacije, ali slabo je to bilo.

13'

Velež još uvijek napada, ali u posljednjih nekoliko minuta bez šansi.

9'

Dobra šansa za Rođene! Anđušić prima loptu u šesnaestercu i šutira, ali direktno u golmana Ronninga.

4'

Velež se budi odmah iz šoka. Brandao fantastično šutira, brani golman gostiju.

2'

GOL. Elfsborg vodi. Nestvarna greška Tarika Isića. Poklon gol za Šveđane. Frick je pogodio.

1'

Počeo je meč. Idemo, Rođeni!

19:56

Fudbaleri su izašli na teren, uskoro će početi susret.

19:53

Fudbaleri uskoro izlaze na teren.

19:51

Podsjetimo, u prvom meču na Gotas Areni bilo je 1:1.

19:50

Ovo je sastav Rođenih: Bogdanović, Ovčina, Isić, Zeljković, Radović, Hasanović, Radovac, Ćosić, Anđušić, Brandao, Zajmović.

19.48

Poštovani čitaoci portala Radiosarajevo.ba, dobrodošli na live tekstualni prijenos revanš utakmice 3. pretkola Konferencijske lige između Veleža i Elfsborga.