Uživo | Mundijal 2026: Bosna i Hercegovina - Katar 2:1. Još 45 minuta nas dijeli od novih snova
/ Komentari (24)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Jer je nas fudbal na nivou folklora
Gdje su oni mahniti barbarezu pa bruko nekamo vezni red glupane glupi zatucani
kako misli igrati bez veznog reda? Jeli normalan
***
Da li iko može znati zašto Mahmića ignorise i ne ubacuje da igra...
SVA JE BOSNA U LJILJANIMA... I STARO I MLADO...SVE U DRSOVIMA BIH I ZASTAVAMA SA LJILJANIMA... SVA AUTA, OGRADE, BALKONI, PROZORI.. SVE JE U LJILJANIMA... MI SMO VEĆ ZLATNI ŠAMPIONI!
Jer je nas fudbal na nivou folklora ka lagano gubimo I ovu .. A TVOJ FOLKLOR SU OPANCI PUTROVCI... I TO ONI ŠTO SE NOSAJU OKO KUĆE KAD JE PRVA BEGOVSKA BRAČNA NOĆ... SIKTER...
SVA JE BOSNA U LJILJANIMA... I STARO I MLADO...SVE U DRSOVIMA BIH I ZASTAVAMA SA LJILJANIMA... SVA AUTA, OGRADE, BALKONI, PROZORI.. SVE JE U LJILJANIMA... MI SMO VEĆ ZLATNI ŠAMPIONI! ČESTITAM NACIJI!
Izgleda onaj barabarez ima nesto sa mamom demirovica pa ga gura uporno iako frajer pojma nema. Na prosloj utakmici je tri lipte dodao direktno protivnickoj ekipi
***
***
SVA JE BOSNA U LJILJANIMA... I STARO I MLADO...SVE U DRSOVIMA BIH I ZASTAVAMA SA LJILJANIMA... SVA AUTA, OGRADE, BALKONI, PROZORI.. SVE JE U LJILJANIMA... MI SMO VEĆ ZLATNI ŠAMPIONI! ČESTITAM NACIJI! ka BOSNA JE VEĆ ŠAMPION!!! ⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️ PONJAMKE VAM LJILJANE ZLOCINACKE
Ja sam pijan ima tri sata
SVA JE BOSNA U LJILJANIMA... I STARO I MLADO...SVE U DRSOVIMA BIH I ZASTAVAMA SA LJILJANIMA... SVA AUTA, OGRADE, BALKONI, PROZORI.. SVE JE U LJILJANIMA... MI SMO VEĆ ZLATNI ŠAMPIONI! ČESTITAM NACIJI! ka BOSNA JE VEĆ ŠAMPION!!! ⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️ ljiljan sa tri lista je simbol Svetog Trojstva i te ljiljane nema samo Bosna nego ih je kroz povijest imala i katolička Francuska i Poljska..
Dobar!! Samo tako! Ajmo bejha!
!!!!!!!!!!!!!! Ajmo bejha!!!
KO PRATI OVOG STO SE UBACIO IZ SREDINE????
PREVISE LAKO PROLAZE KATARCI, JBT U TRI PASA POZICIJA ZA SUT NA GOL....
SVA JE BOSNA U LJILJANIMA... I STARO I MLADO...SVE U DRSOVIMA BIH I ZASTAVAMA SA LJILJANIMA... SVA AUTA, OGRADE, BALKONI, PROZORI.. SVE JE U LJILJANIMA... MI SMO VEĆ ZLATNI ŠAMPIONI! ka MI SMO VEĆ POBJEDNICI! Pod zastavom ljiljana u proslom ratu ucinjeni najstradniji zlocini, ubijana djeca , zene, starci. Sramite se te zlocinacke zadtave.
Samo mi od od gotovog pravimo vereseju!!!!! Grob vas ****!!!! Prati te igrace u p.m sve!
Idemo Zmajevi nasi do pobjede volim vas do neba i ako sam bolesna pratim vas ♥️🇧🇦👍💪
Pod zastavom ljiljana u proslom ratu ucinjeni najstradniji zlocini, ubijana djeca , zene, starci. Sramite se te zlocinacke zadtave. ka Zlocini
Dalić zna što radi, ide po medalju i u Americi kao u Rusiji, bilo kojeg sjaja! Samo da ih na kraju dočeka Tomson na trgu sa 500.000 ljudi.
Dace Katar jos koji gol Insalah