Užasne scene u Portugalu: Saigrači plakali pored onesviještenog Nanua

0
Printscreen / Nokaut Nanua

Utakmica Belenensesa i Porta završila je 0:0, no ono što će se pamtiti još dugo će se prepričavati - situacija pred kraj utakmice, iz 88. minute...

Naime, nakon ubačaja Corone na loptu su krenuli desni bek Porta Nanu i stoper domaćih Edgar koji je izbacio loptu u korner, a u naletu je s obje šake u glavu domaći golman Kritsyuk pogodio Nanua koji je ostao nepomično ležati, dok je medicinska služba odmah utrčala na teren.

Nekih 11 minuta je medicinska služba pokušavala smjestiti Nanua na nosila i ubaciti ga u kola hitne pomoći koja su imala problema s pristupom na teren.

Igrači su bili u šoku.

Marega se olio pokraj kola hitne pomoći, plakao je Pepe na stativi...

Dobra vijest stigla je na kraju utakmice, kapiten je podijelio vijest sa suigračima.