UEFA | Veliki uspjeh Dinama, Jakirović izborio grupnu fazu Lige prvaka

3

Nogometaši Dinama, na čijoj je klupi bivši nogometni reprezentativac Sergej Jakirović, izborili su plasman u grupnu fazu Lige prvaka.

Dinamo je i u revanšu bio bolji od Qarabaga i u srijedu navečer, 28. augusta, u gostima su slavili pobjedu od 2:0.

Po gol u oba poluvremena bili su dovoljni da igrači Dinama do vrha u dva susreeta napune mrežu tima iz Azerbejdžana.

Naselje u Sarajevu ostalo bez kontejnera: Kontaktirali smo Općinu i Rad, evo šta su nam rekli

Prvi gol pao je u u 32. minuti kada je najbolhji igrač susreta Marko Pjaca doveo Dinamo u vodstvo od 1:0.

Zagrebački Dinamo je sa 2:0 poveo u drugom dijelu autogolom Silve, što je bilo dovoljno za prolaz dalje.

Ukupan rezultat u dva susreta bio je 5:0 za Dinamo.

Bravo, Sergej! Bravo - susjedi!

Dame i gospodo Dinamo je deveti put osigurao nastup u UEFA Ligi prvaka! Hvala navijačima na sjajnoj podršci i vjeri! Dečki vama hvala na trudu i zalaganju! Zaslužili ste ovo! 🤩💙