Tužna noć za sve navijače Intera: Empoli odnio tri boda, Inzaghi ostavio Edina Džeku na klupi

0

Veliki dan za Napoli i Milan - Inter na svom terenu večeras nije uspio savladati Empoli (0:1) i milanski klub polako gubi utrku za titulu prvaka Italije.

Inter je razočarao u meču protiv potpunog autsajdera. Simone Inzaghi se kockao i na teren poslao "drugi tim" i to ga je koštalo pobjede u meču sa Empolijem.

Pokušao je Inzaghi bez Edina Džeke i Lukakua u prvoj postavi, ali se sve pokazalo kao potpuni promašaj.

Akcija "Piramida": Pretresi se vrše na više lokacija u BiH - uhapšeno nekoliko osoba

Edin Džeko ušao u historiju Superkupa Italije, Inter osvojio prvi trofej ove sezone

Dijamant se na terenu pojavio tek u 72. minuti, kada je ušao u igru umjesto Darmiana, ali je to bilo malo vremena da Inter "ustane iz mrtvih".

Džeko se odmah našao u prilici za gol kada je ušao u igru, ali je iz obećavajuće šanse u 75. minuti pucao pored gola. To je na kraju bilo sve što vrijedi napisati o Interu, koji je primio gol u 66. minuti preko Baldanzija i ostao bez planiranih bodova.

S novim porazom Intera, Napoli je zadržao prednost od 13 bodova. U narednom kolu milanski klub je gost Cremonesea.