Trener Fiorentine osuo paljbu po Edinu Džeku: 'Nije ovo prvi put...'

3

Fiorentina i Inter su sinoć odigrali spektakularan meč u okviru 11. kola Serije A, a gosti su slavili rezultatom 4:3.

Naš Edin Džeko (36) je igrao od 61. minute za Inter, učestvovao je kod pobjedonosnog gola u 95. minuti.

Trener Fiorentine Vicenzo Italiano smatra da je Dijamant u posljednjem napadu napravio prekršaj, prenosi portal Sempre Inter.

Otvorena izložba “Antifašistički strip u Jugoslaviji”, od „Pionira“ do „Partizana"

Fantastična atmosfera na Grbavici: Osimov tim poražen, FK Željezničar savladao FK Velež

Ovo nije prvi put i nikada se prigovaram... Nije prvi put da smo izgubili bodove zbog slične situacije. Mislim da je Džeko napravio faul nad Milenkovićem, ali sudija je odlučio drugačije. Žao mi je što smo izgubili bod i to zbog sudijske pogreške”, rekao je bijesni Italiano nakon utakmice.

Opet se osvrnuo na faul Dijamanta...

Do kraja je bilo 10 sekundi i to je trebao biti faul. U toj situaciji ne možete vući igrača za dres i sudija je morao prekinuti igru”

Džeko je za sinoćnji nastup dobio ocjenu 7.1 od portala Sofascore i bio je drugi najbolje ocijenjeni igrač Intera.

Veću ocjenu dobio je samo dvostruki strijelac Lautaro Martinez (ocjena 9.5).