Svi 'padaju' pred Olivierom Giroudom: Milan u polufinalu Kupa Italije

0

AC Milan je prošao u polufinale Kupa Italije nakon što je večeras na San Siro stadionu pobijedio Lazio sa 4:0 u četvrtfinalnom duelu.

Rossoneri su slavili na krilima fantastičnog Francuza Oliviera Girouda koji je ponovo postigao dva pogotka.

Giroud je bio strijelac u 41. i prvoj minuti nadoknade prvog poluvremena. Osim njega, za Milan su pogađali Rafael Leao i Franck Kessie.

FK Željezničar došao do važne pobjede nad GOŠK-om i udaljio se od zone ispadanja

Giroud je na ovaj način nastavio sjajnu seriju golova jer je i minulog vikenda u derbiju protiv Intera postigao dva gola i donio pobjedu svom timu.

Bosanskohercegovački reprezentativac Rade Krunić presjedio je na klupi ovaj duel.

Milan će u polufinalu igrati protiv velikog rivala Intera.