Sve lošiji Bournemouth: Očajno izdanje Asmira Begovića

Bosanskohercegovački golman Asmir Begović imao je danas lošu utakmicu primivši tri gola u poratu njegovog Bournemoutha na domaćem terenu od Burnleya rezultatom 1:3 u okviru 33. kola engleske Premier lige.

Bournemouth je poveo već u 4. minuti kada je igrač Burnleya Ashley Barnes postigao autogol.

Burnley dolazi do izjednačenja u 18. minuti nakon loše reakcije Asmira Begovića, a Wood je strijelac.

Dvije minute kasnije Burnley preokreće na 1:2, strijelac je Westwood.

U 56. minuti Barnes je povećao vodstvo Burnleya na 3:1, a Begović je i u ovoj situaciji jako loše reagovao.

Bournemouth se sada nalazi na 13. mjestu na tabeli sa 38 bodova, dok je Burnley na 14. mjestu sa 36 bodova.