Sudar šest velikana u Americi, Begović odlično branio

EPA / Asmir Begović
U Sjedinjenim Američkim Državama sinoć je šest velikana iz Evrope u sklopu svoje turneje igralo prijateljske susrete. Golman reprezentacije Bosne i Hercegovine Asmir Begović i njegov Chelsea igrali su protiv Liverpoola.

Chelsea je slavio protiv Liverpoola 1:0, a jedini pogodak postigao je Cahill u desetoj minuti, nakon asistencije Fabregasa. Asmir Begović branio je svih 90 minuta i imao je nekoliko dobrih intervencija.

Fantastičnu utakmicu odigrali su minhenski Bayern i Milan. Susret je završen rezultatom 3:3, a nakon jedanaesteraca uspješniji je bio Milan. Dva gola za Nijemce postigao je Ribery, dok je Alaba dodao jedan. U Milanu su pogađali Niang, Bertolacci i Kucka.

PSG je bio bolji od Real Madrida rezultatom 3:1. Golove za prvaka Francuske postigli su Ikone i dva puta Meunier.