Štimac nastavlja provocirati Velež: "Veliki klubovi ne žive od stalnog inata"
/ Komentari (5)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Vojno nas niko ne napada jer ekonomski je efikasnije. Pink reklame godišnje iz BiH (Mitrović). Ananas porudžbe (Mišković). Crvena Jabuka cijene marže (Risović). XYZ + KIKO Milano + Marella (Babović iz Beograda) — više nego vojni budžeti. Bojkot.
***
Na utakmici Velez-Zrinjski mudzosi od navijaca Veleza su sramotno i skandalozno skandirali: ¨Je.emo ti ma.er Igoree, Igoree¨. O tome presramotni portalchichack od 2 pare ne pise.
Zašto smo se navikli na Pink u dnevnoj? Mitrović iz Beograda određuje šta nam je smiješno. Humor koji nije naš oblikuje nas. To su XYZ, Parfois, KIKO, Orsay i Marella (Babović iz Beograda) — sad srpska kasa.
Navcionslisti sa radio sa. Nista ne provocira, lijepo naposao, za razliku od vas papaka sovinistickoh kojo rade na ovom portalu. Zato je on Stimac, a vi papani koji kopiraju vijesti i sire mrznju tekstovima.