Šta se dešava u Vrapčićima? Suci jedva napustili stadion na poluvremenu

0

Fudbaleri Veleža i Borca u ovim trenucima igraju susret Premijer lige BiH na stadsionu Rođeni u Vrapčićima.

Nakon prvih 45 minuta gosti vode 1:0, a poluvrijeme je obilježio glavni sudac Sabrija Topalović s nekoliko spornih odluka.

Domaći su nezadovoljni zbog ofsajda u 15. minuiti koji je dosuđen Slaviši Radoviću, pa onda kasnije nedosuđenom penalu nad istim fudbalerom.

Upozorenje građanima: Planirani radovi mogu uzrokovati prekide vodosnabdijevanja u ovim ulicama

Sve je kulminiralo u 37. minuti kada je sudac dosudio sumnjiv slobodan udarac za goste koji je na kraju Stojan Vranješ pretvorio u pogodak.

Sudijska trojka je meč nakon prvih 45 minuta napustila uz pratnju obezbjeđenja. S tribina su se čuli povici 'lopovi, lopovi'.