Šta se dešava u Gruziji? Tri gola za šest minuta!

0

FK Sarajevo i Torpedo Kutaisi trenutno igraju fantastičan meč u Gruziji.

U okviru prvog pretkola Konferencijske lige sastali su se FK Sarajevo i Torpedo Kutaisi. Nakon prvog poluvremena, rezultat je glasio 1:0 za Gruzijce, a onda je počelo nevjerovatno drugo poluvrijeme.

Od 46. minute pa sve do 52. minute, gledaoci su mogli vidjeti čak tri pogotka! Prvo je za FK Sarajevo izjednačio Renan Oliveira, koji je postigao gol nakon što je bio najspretniji u šesnaestercu domaćina.

FK Željezničar došao do važne pobjede nad GOŠK-om i udaljio se od zone ispadanja

Samo minut kasnije, Irakli Bughridze zabija pogodak za 2:1. On je fantastično prošao kroz odbranu Bordo tima, te pogodio kroz noge Lovre Rogića.

U 52. minuti, gol postiže Dal Varešanović, nakon ubačaja Almedina Ziljkića. Trenutno je rezultat 2:2, a meč možete pratiti u tekstualnom formatu OVDJE