Srušio Leeds: Vrančić s dva gola i asistencijom približio Norwich Premiershipu

Ekipa Norwicha je danas na Elland Roadu savladala Leeds i tako stigla do velika tri boda u borbi za ulazak u Premier ligu.

Sjajnu utakmicu je odigrao bh. fudbaler Mario Vrančić, koji je postigao dva pogotka, a stigao je upisati i asistenciju.

Prvo je pogodio u 5. minuti iz slobodnjaka, prelijepim udarcem, a u finišu poluvremena je asistirao za Temu Pukkija, koji pogađa za 0:2.

Za 0:3 ponovo pogađa Vrančić u 78. minuti, a počasni gol za domaće postiže Bamford u sudijskoj nadoknadi…

Ova tri boda Kanarince vode na prvo mjesto Championshipa, te šanse za ulazak u Premier ligu sve više rastu…