Srbijanci prokockali šansu da pobijede Rumune: Promašili penal, imali igrača više

Twitter / Detalj sa utakmice
U okviru četvrtog kola C divizije Lige nacija, grupa 4, Rumunija i Srbija odigrali su meč bez golova u Bukureštu – 0:0.

Gosti nakon ovog meča imaju itekako žaliti za čime, s obzirom da su u 45. minuti promašili jedanaesterac, tačnije Tadić je promašio cijeli gol.

Također, Rumuni su od 44. minute igrali bez isključenog Tamasa, no ni to nije bilo dovoljno Srbijancima da dođu do pobjede.

Istina, imali su nekoliko velikih prilika da dođu do sva tri boda, a najbolju su propustili u 74. minuti kada je Aleksandar Mitorvić pogodio prečku.

Inače, nakon današnjeg meča u Bukureštu, situacija na tabeli je nepromijenjena.

Uoči posljednja dva kola, Srbijanci su prvi sa osam osvojenih bodova, dok su Rumuni drugi sa šest osvojenih bodova.