Spektakl na Emiratima: Arsenal poveo protiv Bayerna, a Bavarci napravili nevjerovatan preokret

0

Nogometaši Arsenala u Londonu igraju prvi susret četvrtine finala Lige prvak protiv ekipe Bayerna iz Munchena.

Topnici vode golom Bukaya Sake u 12. minuti.

Nakon što je mladi igrač Arsenala oduzeo loptu nespretnoj odbrani Bavaraca, proigrao ga je Ben White nakon čega je Englez na fantastičan način zatresao mrežu gostiju.

Benjamina Karić: Bitkom za Predsjedništvo RBiH i cijelo Sarajevo, dbranjena je naša domovina

Bavarcima nije dugo trebalo da odgovore jer je već u 19. minuti Serge Gnabry pogodio da izjednačenje na Emiratima (1:1), a onda je Kane u 32. minuti pogodio sa bijele tačke za potpuni preokret.