Šok za šokom za Hrvatsku: Messi zabio iz penala, a onda je uslijedio slalom Alvareza od 50 metara

0

Argentina ima velikih 2:0 protiv Hrvatske nakon 45 minuta polufinala na Svjetskom prvenstvu u Kataru.

Hrvatska je bolje otvorila prvo poluvrijeme, ali je pritisak popustio nakon pola sata kada su Messi i društvo krenuli u konkretniju igru.

U 32. minuti penal za Argentinu. Alvarez je pobjegao hrvatskoj odbrani, gurnuo je loptu pored Livakovića, a on ga je zatim srušio. Sudija Orsato je pokazao na penal, koji je realizirao Leo Messi.

Nevjerojatne snimke stižu iz SAD-a, tornado poharao ovaj grad: 'Situacija opasna po život, bježite'

Uživo sa polufinala Svjetskog prvenstva iz Katara: Argentina - Hrvatska 3:0, Gaučosi u finalu

Šest minuta kasnije 2:0 za Gaučose. Alvarez je jurnuo u kontru, Brozović ga nije uspio zaustaviti, na što se argentinskom napadaču otvorilo još više prostora - sjurio se prema golu, Sosa nije izbio na vrijeme i to je golgeter Manchester Cityja iskoristio da ugura loptu u mrežu za 2:0.

Alvarez je u slalomu prošao 50 metara i matirao Livakovića.

Zlatan Ibrahimović: 'Već je zapisano u zvijezdama ko će osvojiti SP i vi znate na koga mislim'

Zbog negodovanja Mario Mandžukić dobio crveni karton, ali kako se on nalazi u stručnom štabu - ova sankcija neće utjecati na daljnji tok igre.

ARGENTINA - HRVATSKA 2:0

ARGENTINA (4-4-2): E. Martinez - Molina, Romero, Otamendi, Tagliafico - De Paul, Fernandez, Paredes, Mac Allister - Messi (GOL), Alvarez (GOL)

HRVATSKA (4-3-3): Livaković - Juranović, Lovren, Gvardiol, Sosa - Modrić, Brozović, Kovačić - Pašalić, Kramarić, Perišić