Šok na Etihadu: Manchester City u 98. minuti izgubio od Brentforda

0

Fudbaleri Manchester Cityja doživjeli su šokantan poraz (1:2) u subotu na domaćem terenu od Brentforda u 16. kolu Premier lige.

City je bio veliki favorit na ovoj utakmici, ali Brentford je još jednom pokazao koliko je neugodan rival pa je nakon Manchester Uniteda pobijedio i njegovog gradskog rivala.

Sve je krenulo po zlu za Građane već u 16. minuti jer je tada Toney pogodio za vodstvo gostiju. Ipak, pred kraj prvog dijela susreta Foden vraća ekipu Pepa Guardiole u igru.

BMW u vlasništvu influenserke Adne Helić dva dana prije hapšenja zapaljen u Visokom

Drugo poluvrijeme donijelo je žestoke napade Cityja. Grmilo je sa svih strana prema golu gostiju, ali nakon jednog kornera uslijedila je munjevita kontra Brentforda koju na najbolji način završava Toney za konačnih 2:1.

City je tako ostao na minus dva u odnosu na Arsenal uz meč više, dok se Brentford penje na 11. poziciju.