Sloga i Velež razočarali na otvaranju proljetnog dijela prvenstva

0

Prvim susretom 19. kola Wwin lige zvanično je počelo ligaško proljeće u Bosni i Hercegovini. Snage su u Modriči odmjerili Sloga Doboj i Velež, a rezultat je na kraju glasio 0:0.

Prvo poluvrijeme nije ponudilo faktički ništa. Prvih pola sata nismo vidjeli nijedan udarac prema golu.

Prvi i jedini udarac u prvom poluvremenu zabilježili smo u 31. minuti, a imao ga je Velež. Vito Čaić je šutirao, a Elvir Trako odbranio njegov udarac.

Potraga za novcem i pljačkašima i dalje traje: Objavljen identitet uhapšenog Gruzijca

Mostarci su imali veliku priliku u 52. minuti, kada je lopta iznenada došla do Ante Hrkaća, ali je Trako ponovo dobro reagovao.

U finišu meča Sloga je bila malo aktivnija. Velež je pokušavao dugim loptama, ali bez pravih prilika i ostalo je 0:0.