Skandalozan potez koji je obišao svijet: Pogledajte šta je uradio Cristiano Ronaldo na utakmici

2

Ekipa Al Nassra u nedjelju, 25. februara, savladala je Al-Shababa rezultatom 3:2 u 21. kolu saudijske Premier lige.

Utakmicu je obilježio skandalozan potez Cristiana Ronaldo koji se proširio svim društvenim mrežama.

Navijači domaćina su tokom cijele utakmice provocirali Portugalca i skandirali "Messi, Messi", ali je njegova ekipa ipak otišla sa pobjedom kući.

Stravična nesreća u BiH: Uslijed teških povreda poginula jedna osoba

Ronaldo je uputio vulgarnu gestikulaciju svim navijačima koji su ga provocirali na tribinama.

On je u 21. minuti pogotkom iz penala doveo svoju ekipu u vodstvo, a u drugom poluvremenu je dva puta pogađao Talisca.

Jedini gol za domaćina postigao je Carlos Junior.

Al Nassr je trenutno drugoplasirana ekipa na tabeli, iza Al-Hilala koji ima utakmicu manje i četiri boda više.