Sjajni Nikola Vasilj nakon utakmice: "Presretan sam zbog svega"

0

Nogometna reprezentacije Bosne i Hercegovine u utorak navečer, 10. septembra, gostovala je u Budimpešti gdje su Zmajevi odigrali drugi susret Divizije A u Ligi nacija.

Nakon 90 minuta i velike borbe konačan rezultat bio je 0:0.  Bosna i Hercegovina je tako remizirala prvi put nakon sedam uzastopnih poraza.

Utakmicu je pored selektora komentarisao spasioc naše reprezentacije večeras Nikola Vasilj.

Turist ostavio vrećicu čipsa u američkom nacionalnom parku: "Posljedice su ogromne"

"Ako možemo istaći to je ta borbenost koju smo pokazali. Nije bilo lako igrati u gostima pred ovakvom publikom. Znamo da su dobra ekipa, ali smo odigrali borbenu utakmicu. Presretan sam zbog sebe, ali i zbog ekipe naravno", istakao je Vasilj poslije utakmice.

Na pitanje koliko mu je teško palo što se puno mijenjaju igrači, sjajni golman odgovara.

Prvi komentar Sergeja Barbareza nakon remija u Budimpešti: Sve je rekao u prve tri rečenice

Je, ali s Bićom sam već igrao protiv Engleske. Znamo se iz Njemačke. Iako nije lako kad se mijenja puno, nismo dugo skupa i mislim da se to osjeti u igri s loptom, ali mislim da će se to popraviti kroz vrijeme", istakao je Vasilj.

Naredni meč Zmajevi igraju protiv Njemačke 11. oktobra na domaćem terenu.

Ako ste propustili dešavanja iz Budimpešte iz minuta u minutu - možete ih na miru pročitati na linku OVDJE.