Sjajni Edin Džeko u prvom zvaničnom meču za Fenerbahce postigao gol i dva puta asistirao

0

Fenerbahce je pobjedom nad Zimbruom od 5:0 otvorio novu sezonu, a bio je to meč drugog pretkola Konferencijske lige.

Bio je to i zvanični debi za Edina Džeku, koji je ovog ljeta postao novi fudbaler Fenerbahcea, a postigao je gol i upisao dvije asistencija.

Mrežu moldavskog tima načeo je Kadioglu sjajniim golom na asistenciju Tadića u 11. minuti, a tri minute poslije Džeko 'namješta' gol Kenta za 2:0.

UK će glasati za rezoluciju o genocidu u Srebrenici: "Prozvat ćemo one koji se tome protive"

Džeko u 61. minuti postiže jedan od lakših golova u karijeri, na asistenciju Yandasa, a samo dvije minute poslije asistira Szymanskom za velikih 4:0.

Konačnih 5:0 je postavio King dvije minute prije kraja, piše scsport.ba.

Gol Džeke pogledajte OVDJE!

From Istanbul with love 💛💙 #Fenerbahce - #Zimbru 5:0 ⚽️ 1 🅰️ 2 #MOTM #FenerbahceZimbru #ConferenceLeague Fenerbahçe 💪🏻