Sjajne vijesti pred baraž: Novi Zmaj upisao asistenciju u Bundesligi

0

Novopečeni bh. reprezentativac Denis Huseinbašić (22) bio je asistent u meču 25. kola njemačke Bundeslige između Borussije Monchengladbach i Kolna, koji je završen rezultatom 3:3.

Faride Alidou je u 7. minuti doveo goste u vodstvo, dok je u 32. poravnao Franck Honorat.

Gosti su do nove prednosti došli u 64. minuti novim golom Alidoua, da bi potom Robin Hack s dva gola u 71. i 73. minuti okrenuo rezultat u korist domaćina.

Džanan Musa i Real Madrid osigurali plasman u polufinale Eurolige

Ipak, Koln je uspio izbjeći poraz u 79. minuti, kada je poslije sjajnog pasa Huseinbašića pogodio Damion Downs.

Huseinbašiću je to bila četvrta asistencija ove sezone, treća u prvenstvu. Možete je pogledati OVDJE.

Njegov Koln je poslije ovog remija 16. na tabeli s 18 bodova.