Sjaji, sjaji Dijamantu: Džeko postigao dva gola za Inter, jedan je eurogol

0
Twitter / Eurogol Edina Džeke

Inter je sa 6:1 deklasirao Bolognu, a Edin Džeko je postigao dva gola.

Dijamant je u igru ušao u 29. minuti susreta, a igrala se 63. kada je postigao svoj prvi gol.

Džeko je primio loptu na oko 11 metara od gola gostiju, a zatim majstorskim udarcem savladao golmana gostiju za 5:0 za Inter.

Doktorica Larisa Čorda: Zašto su emocije jako važne za plodnost

Nekoliko minuta nakon što je povećao prednost Intera na 5:0, Džeko je postigao svoj drugi gol

Igrala se 68. minuta susreta. Dijamant je pobjegao odbrani Bologne, a onda je silovitim udarcem "probio'" golmana Bologne i zatresao mrežu.

Portali zbog autorskih prava ne smiju objavljivati golove, a drugi gol Dijamanta možete vidjeti na linku OVDJE.

Konačan rezultat je bio 6:1 za Inter.