Željezničar remizirao sa Širokim Brijegom na Pecari

Fudbalski klub Željezničar gostovao je danas u prijateljskom susretu kod Širokog Brijega na stadionu Pecara. Susret je završen rezultatom 1:1.

U prvih pola sata gledatelji na stadionu Pecara nisu mogli vidjeti puno prilika. Prvu ozbiljniju šansu imali su domaći. Pokušao je Bagarić glavom, ali nije uspio pogoditi.

Samo tri minute kasnije nova prilika za domaće, pokušao je Franjić glavom, ali je šutirao pored gola. Ostalo je bez golova nakon prvih 45 minuta igre.

Željezničar je do vodstva došao u 66. minuti susreta. Veselinović je odlično uposlio Ramovića koji matira golmana domaćih.

Domaćin je izjednačio u 83. minuti susreta. Strijelac je nakon lijepe akcije bio Vukoja.