Široki i Radnik odigrali utakmicu sezone sa šest golova na praznom stadionu

0

Na praznoj Pecari (zbog kazne NSBiH nakon nereda na utakmici sa Sarajevom) je večeras odigrana posljednja ovosezonska utakmica m:tel Premijer lige BiH.

Široki Brijeg i Radnik su podijelili bodove u meču sa čak šest pogodaka, bilo je na kraju 3:3.

Poveli su gosti u 13. minuti. Pantelić je ubacio iz kornera, glavom poentirao Živković. Isti igrač je 11 minuta kasnije udvostručio vodstvo Bijeljinaca nakon dobre akcije i asistencije Maksimovića.

Pismo jednog roditelja iz Sarajeva: Da li iko razmišlja kako štrajkovi nastavnika utječu na djecu?

Žulj je smanjio na 1:2 nakon kornera u 29. minuti, da bi početkom drugog poluvremena izjednačio Tonći Mujan.

Isti igrač je bio strijelac u 77. minuti za preokret, ali je pet minuta prije kraja Blagojević pogotkom iz slobodnog udarca poravnao i postavio konačan rezultat ovog duela.

Premijer liga BiH, 33. kolo

Široki Brijeg – Radnik 3:3 (Žulj 29’, Mujan 54’ i 77’ – Živković 13’ i 24’, Blagojević 85’)

Stadion Pecara. Glavni sudija: Miloš Gigović (Bosanska Gradiška).

ŠIROKI BRIJEG: Pehar, Bosančić, Čuljak, Medić, Žulj, Begić, Ćavar, Blagaić, Mujan, Ikić, Lukić.

RADNIK: Hodžić, Ristanović, Vasić, Despotović, Urošević, Maksimović, Blagojević, Živković, Đorić, Pantelić, Hasukić.