Nevjerovatno: Golman Željezničara postigao gol u posljednjim sekundama

U Sarajevu se danas igrala derbi utakmica 4. kola fudbalske Premijer Lige BiH.

Manijaci priredili sjajnu koreografiju, i Prosinečki na tribinama Grbavice

Prvi gol na utakmici postigao je igrač gostujućeg tima Bagarić u 36. minuti.

Šok na Grbavici: Široki Brijeg poveo golom Bagarića

Široki Brijeg je i nakon toga bio bolja ekipa te su lako mogli doći do još jednog gola, ali na odmor se ipak otišlo s rezultatom 0:1.

Željo je u nastavku igrao nešto ofanzivnije, ali bez pravih prilika, dok je Široki prijetio iz kontranapada.

Ipak, u 93. minuti utakmice golman Vedran Kjosevski postiže nevjerovatan pogodak za veliko slavlje navijača Željezničara i konačnih 1:1.

Kjosevski je šutirao sa svoje polovice terena prema golu Širokog Brijega, lopta se nezgodno odbila i prevarila golmana gostujuće ekipe i završila u mreži.

Željezničar je tako u posljednjim minutama utakmice "izvukao" bod.

Utrka za prvaka time je postala još neizvjesnija, a Zrinjski danas dočekuje Sarajevo, nakon čega bi stvari trebale biti nešto jasnije.